Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 22 Οκτ 2021
Για 3ηαγωνιστική της Β Κατηγορείας ΕΠΣΑ έχουν προγραμματισθεί τα παιχνίδια :
Σάββατο 23/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4μ.μ.)
Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Ολυμπιακός Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Κυριακή 24/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Πείρος Ισώματος, Ηλίας Αρκουμάνης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4μ.μ.: Σταροχώρι-Αχαϊκός, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Μιντιλογλίου, 4μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Αστραπή Ψαροφαΐου, Δημήτρης Πολυγένης
Γήπ. Λάππα, 4μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Λακκόπετρας, Παναγιώτης Καδδάς
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Αλέξης Καμζόλας
Γήπ. Αγυιάς, 4μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας ΑΠΣ-Αργυρά Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. Ροδιάς: 4μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αυτόνομη Π.Ο., Γιώργος Αγγελόπουλος
Γήπ. Τέμενης, 4μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Πετρωτού, 4μ.μ.: Πετεινοί-Απόλλων Εγλυκάδος, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Ζήριας, 4μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Απόλλων Αιγίου, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Π. Α.Ο.Κ. Πάτρας-Άβυθος Αιγιάλειας, Δημήτρης Σπυρόπουλος.
Σάββατο 23/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4μ.μ.)
Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Ολυμπιακός Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Κυριακή 24/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Πείρος Ισώματος, Ηλίας Αρκουμάνης
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4μ.μ.: Σταροχώρι-Αχαϊκός, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Μιντιλογλίου, 4μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Αστραπή Ψαροφαΐου, Δημήτρης Πολυγένης
Γήπ. Λάππα, 4μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Λακκόπετρας, Παναγιώτης Καδδάς
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Αλέξης Καμζόλας
Γήπ. Αγυιάς, 4μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας ΑΠΣ-Αργυρά Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. Ροδιάς: 4μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Αυτόνομη Π.Ο., Γιώργος Αγγελόπουλος
Γήπ. Τέμενης, 4μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Πετρωτού, 4μ.μ.: Πετεινοί-Απόλλων Εγλυκάδος, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Ζήριας, 4μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Απόλλων Αιγίου, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Π. Α.Ο.Κ. Πάτρας-Άβυθος Αιγιάλειας, Δημήτρης Σπυρόπουλος.