Loading...

Γ' ΕΠΣΑ

Τρίτη 19 Οκτ 2021
Γ ΕΠΣΑ  Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος
Το προγραμμα του πρωτ;θλήματος τηςΓ Κατγορίας ΕΠΣΑ, το οποίο θα ξεκινήσει στις 30-31 Οκτωβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα στον Α΄ και Β΄ όμιλο: Α΄ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική: Μετόχι- Τριταία, Δόξα Π.- Βασιλικό, Ωλενιακός- Νεάπολη, Ροίτικα- Κρίνος 2η αγωνιστική: Δόξα Π.-Μετόχι, Τριταία-Ωλενιακός, Βασιλικό-Ροίτικα, Κρίνος- Νεάπολη 3η αγωνιστική: Μετόχι- Ωλενιακός, Ροίτικα- Δόξα...
Παρασκευή 14 Μάι 2021
Γ' ΕΠΣΑ Σειρά παίρνει το γήπεδο Ροϊτίκων για ανακατασκευή απο τον Δήμο Πατρέων
Οι βελτιώσεις στα Δημοτικά γήπεδα συνεχίζονται, ώστε τη νέα περίοδο να είναι σε ακόμα καλύτερη κατάσταση. Εξελίξεις αναμένονται σύντομα με το γήπεδο Ροϊτίκων, καθώς ανακηρύχθηκε ο εργολάβος και αναμένεται να υπογράψει την σύμβαση με το Δήμο Πατρέων για να ξεκινήσουν οι εργασίες. Στο γήπεδο Ροϊτίκων...
Κυριακή 01 Νοέ 2020
Γ ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 4ης Στροφής
Στούς αγώνες της 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς τα αποτελέσματα ήσαν: Α’ ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική Πατρών-Κρίνος 0-3 α.α. Ωλενιακός – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Νεάπολη – Ροΐτικα 1-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – Μετόχι 0-2 Ρεπό: Δόξα Πατρών Β’ ΟΜΙΛΟΣ Αίας Πατρών – Σπάρτακος 5-1 Αστέρας Λεοντίου – Βασιλικό 3-2 Σκεπαστό – Ρωμανός 0-2
Κυριακή 18 Οκτ 2020
Γ ΕΠΣΑ :Τα αποτελέσμστα της 3ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 3ης Αγνιστικής τα αποτρελέσματα ΄'ησαν:  Α’ Όμιλος Προοδευτική-Ροϊτικα 0-3 α.α. Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρ. 3-0 Ολυμπιακός Ζαρ.-Ωλενιακός 0-5 Μετόχι-Κρίνος 1-0 Ρεπό : Νεάπολη Πατρών Β’ Όμιλος Αίας Πατρών-Παναχαϊκός 3-0 α.α. Βασιλικό-Σπάρτακος 7-0 Ρωμανός-ΑΕΚ Πατρών 0-4 Σκεπαστό-Αστέρας Λεοντίου 0-2 (17’ Ανδρουτσόπουλος, 19’ Ζησιμόπουλος)
Παρασκευή 09 Οκτ 2020
Γ ΕΠΣΑ :  Η πρώτη Σέντρα το Σαββατοκύριακο
Ξεκίνημα και για το πρωτάθλημα της Γ κατηγορίας . Το πρόγραμμα:  ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10 Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Θύελλας, 4.30 μ.μ.: Ωλενιακός – Δόξα Πατρών, Μπακόπουλος. ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10 Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.30 π.μ.: Ροΐτικα – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Αρκουμάνης. Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Κρίνος, Παλαιολόγος. Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1.30...
Δευτέρα 05 Οκτ 2020
ΑΕΡ :Σωτ. Παναγιωτόπουλος:"Επέλεξα ττην ΑΕΡοϊτίκων  γιατί γίνεται μια νεα προσπάθεια
Ο Σωτήρης Παναγιωτόπουλος αποφάσισε να αγωνιστεί φέτος με την φανέλα της ΑΕ Ροιτίκων στο πρωτάθλημα της Γ κατηγορίας και μιλώντας για την απόφαση του τόνισε «Φέτος επέλεξα να παίξω στην ΑΕΡ διότι γίνεται μια καινούργια αρχή διοικητικά με νέα άτομα που είναι πολύ καλοί...
Σάββατο 12 Σεπ 2020
Γ ΕΠΣΑ :  Το αγψωνιστικό πρόγραμμα 20-21
Το πρόγραμμα της Αγωνιστικής περιόδου 20-21  Α' ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ροΐτικα - Ολυμπιακός Ζ. Ωλενιακός - Δόξα Π. Νεάπολη - Μετόχι Ατρόμητος Ζ. - Κρίνος Ρεπό η Προοδευτική 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ολυμπιακός Ζ. - Ωλενιακός Προοδευτική - Ροΐτικα Μετόχι - Κρίνος Δόξα Π. - Ατρόμητος Ζ. Ρεπό η Νεάπολη 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μετόχι- Δόξα Π.   Ατρόμητος Ζ.-Ολυμπιακός Ζ....
Κυριακή 23 Φεβ 2020
Γ ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα τς 18ης αγωνιστικής
Τα ςποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής στην Γ’ Κατηγορία έχουν ως εξής: Α’ Όμιλος Ρωμανός-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 1-1 Δόξα Πατρών-Κρίνος 1-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Ίκαρος Λακκόπετρας-Πείρος Ισώματος 2-0 Γαλήνη-Νεάπολη 6-2 Μετόχι-Αστέρας Λεοντίου 3-0 Β’ Όμιλος ΑΕΚ Πατρών-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. ΑΕ Αιγίου-Σκεπαστό 7-3 Σπάρτακος-Άτλας 1-4 Παναχαϊκή 2014-Αυτόνομη 2-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Α.Ε. Αρόης...
Πέμπτη 20 Φεβ 2020
Γ ΕΠΣΑ : Ποιοί σφυρίζουν στην 18Η αγωνιστική
Στα παιχνίδια  της 18ης αγωνιστικής της Γ ΕΠΣΑ σφυρίζουν οι  ΣΑΒΒΑΤΟ  22/2  Α΄ ΌΜΙΛΟΣ Γήπ. Θύελλας, 3:30μ.μ.: Ωλενιακός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γεωργία Ντάβλα Β’ ΟΜΙΛΟΣ Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Αιγίου ΑΕ-Σκεπαστό, Δημήτρης Σπυρόπουλος Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Άτλας Α.Σ., Παναγιώτης Γαλανόπουλος ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2 Α΄ ΌΜΙΛΟΣ Γήπ. Βραχνεΐκων, 12;15μ.μ.: Δόξα Πατρών-Κρίνος, Γιώργος Μπακόπουλος Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιάννης...
Κυριακή 16 Φεβ 2020
Γ ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 17ης Αγωνιστικής
τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής στην Γ’ Κατηγορία Α’ Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-3 α.α. Ροίτικα-Ρωμανός 3-1 Ατρόμητος Ζαρ.-Γαλήνη 1-2 Νεάπολη-Μετόχι 3-3 Αστέρας Λεοντίου-Ωλενιακός 0-0 Κρίνος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 1-1 Β’ Όμιλος Νέο Σαλμενίκο-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 0-3 α.α. Σπάρτακος-ΑΕΚ Πατρών 3-1 ΑΕ Αρόης-Παναχαϊκή 2014 1-1 Προοδευτική-Αυτόνομη 0-2 Άτλας-ΑΕ Αιγίου 1-1 Σκεπαστό-Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-0 α.α. Ρεπό : Πυρσός...
Παρασκευή 14 Φεβ 2020
Γ ΕΠΣΑ :  Οι διατητές τ;ς 17ης Αγωνιστικής
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 15/2 Φωστήρας Οβρυάς-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-3 α.α. Γήπεδο Σαραβαλίου, Ροίτικα-Ρωμανός, Κονιδάρης Κυριακή 16/2 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.30, Ατρόμητος Ζαρ.-Γαλήνη, Σαμαρτζής Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Νεάπολη-Μετόχι, Γκαβός Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Αστέρας Λεοντίου-Ωλενιακός, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.30, Κρίνος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων,...
Δευτέρα 10 Φεβ 2020
Γ ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 16ης Αγωνιστικής
Για την 16η Αγωνιστική της Γ κατηγορίας τα αποτελέσματα ήταν:  Α’ Όμιλος Δόξα Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Νεάπολη Πατρών 5-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Πείρος Ισώματος 1-3 Κρίνος-Αστέρας Λεοντίου 1-2 Μετόχι-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2-2 Ίκαρος Λακκόπετρας-Ρωμανός 5-1 Γαλήνη-Ροίτικα 3-2 Β’ Όμιλος Παναχαϊκή 2014-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Κεραυνός Σελιανιτίκων-ΑΕ Αιγίου 0-4 Αυτόνομη-Πυρσός 1-0 ΑΕΚ Πατρών-Άτλας 1-6 Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Σπάρτακος 7-0 Προοδευτική-ΑΕ...
Πέμπτη 06 Φεβ 2020
Γ ΕΠΣΑ :  Οι διατξητές τη;ς 116ης Αγωνιστικής
Γ ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 8/2 Δόξα Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 15.30, Ωλενιακός-Νεάπολη, Αρκουμάνης Κυριακή 9/2 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Πείρος Ισώματος, Χρονάς Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.30, Κρίνος-Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.30, Μετόχι-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, (δεν έχει ορισθεί) Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.30, Ίκαρος...
Παρασκευή 31 Ιαν 2020
Γ ΕΠΣΑ : Οι διαιτητες της της 15ης  Αγωνιστικής
Για την 15η Αγωνιστική  της Γ ΕΠΣΑ θα διεξαχθούν τα παιχνίδια :  Α΄Όμιλος Σάββατο 1/2 Φωστήρας Οβρυάς-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 0-3 α.α. Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Γαλήνη-Μετόχι, Ιωαννίδης Κυριακή 2/2 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Νέαπολη-Κρίνος, Τσεκούρας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ατρόμητος Ζαρουχλείκων-Ωλενιακός, Τηλιγάδας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ροίτικα-Ίκαρος Λακκόπετρας, Κονιδάρης Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα...
Κυριακή 26 Ιαν 2020
Γ ΕΠΣΑ Τ αα[ποτελέσματα της 14ηςΑγωνιστικ΄ής
Τα αποτελέσματα της 14ης Αφωνισυτικής: \Α’ Όμιλος Κυριακή 26/1 Δόξα Πατρών-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-2 (59΄πεν. Ντάζος, 75΄Σαμίκος) Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ρωμανός 4-1 Πείρος Ισώματος-Νεάπολη Πατρών 3-0 (26΄ Νικόλας, 70΄ Λαμπρόπουλος, 82΄ Κολλάρος) Μετόχι-Ροίτικα 2-0 (23΄ Κ. Σύψας, 69΄ Π. Γκουτσούλιας) Σάββατο 25/1 Αστέρας Λεοντίου-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Γαλήνη 0-1 (65΄ Δ. Ζέζας) Κρίνος-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων...
Πέμπτη 23 Ιαν 2020
Γ ΕΠΣΑ : Συνέχεια με την 14η Αγωνιστική
Για το πρωτάθλημα της Γ κατηγορίας θα διεξαχθούν τα παρακάτω παιχνίδια με τούς εξής διαιτητές   (14η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 25/1 Αστέρας Λεοντίου-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Γαλήνη, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.30, Κρίνος-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Καμζόλας Κυριακή 26/1 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ρωμανός, Κονιδάρης Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα...
Κυριακή 19 Ιαν 2020
Γ ΕΠΣΑ : Τα απότελέσματα της 13Ης αγωνιστικής  διακοπηλογω επιθεσησ σε βοηθο διαιτητη
Νέα επίθεση σε διαιτητή σε αγώνα Γ’ κατηγορίας του τοπικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Αχαΐας. Μετά τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου της αναμέτρησης Ρωμανός-Αστέρας Λεοντίου για τον Α΄ όμιλο και ενώ το σκορ ήταν 1-3, ποδοσφαιριστής των γηπεδούχων χτύπησε στο κεφάλι τον βοηθό Δημήτρη Σπυρόπουλο,...
Πέμπτη 16 Ιαν 2020
Γ ΕΠΣΑ :Ολοκληρώνεται ο α γ΄ύρος με την 13η Αγωνιστική
Στα παιχνίδια της 13ης αγωνιστικής σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Κυριακή 19/1 Νεάπολη Πατρών-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Ρωμανός-Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ροϊτικα-Δόξα Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Πείρος Ισώματος, Παλαιολόγος Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 13.15, Γαλήνη-Κρίνος, Παπαχρήστος Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων,...
Κυριακή 12 Ιαν 2020
Γ ΕΠΣΑ : Η κίνηση της  12ης αγωνιστικής
Ο Ίκαρος Λακκόπετρας παρότι τα «βρήκε σκούρα» κόντρα στον Αστέρα Λεοντίου πέρασε νικηφόρα με 2-1 από το γήπεδο Βραχνεΐκων (λόγω τιμωρίας) με γκολ που σημείωσαν οι Δρακόπουλος (4΄) και Ντάζος (28΄). Οι Λεοντίτες «έσπασαν» το ρεκόρ του Ίκαρου (δεν είχε δεχθεί γκολ) στο 93΄ με...
Πέμπτη 09 Ιαν 2020
Γ Κατηγορία :Οι ρέφερι της 12ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της  Γ κατηγορίας (12η Αγωνιστική) σφυρίζουν οι:  Σάββατο 11/1 Φωστήρας Οβρυάς-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-3 α.α. Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ωλενιακός-ΑΕ Ροιτίκων, Γκαβός Κυριακή 12/1 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Δόξα Πατρών, Γαλανόπουλος Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Νεάπολη-Ρωμανός, Γαλάνης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 11.45, Αστέρας Λεοντίου-Ίκαρος Λακκόπετρας, Παπαχρήστος Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα...
Βρέθηκαν 71 αποτελέσματα. Σελίδα 1 από 4
Σελίδα [1] [2] [3] [4] >
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport