Loading...
Παρασκευή 10 Φεβ 2017
Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στο τοπικό
Κλίκ για μεγέθυνση

Με σπουδαίες αναμετρήσεις συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το τοπικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΣΑ, με δράση σε όλες τις κατηγορίες. 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 11/2

Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Ατρόμητος Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου (Μακρυπόδης)

Αβύθου, Ώρα 15.30, Θύελλα Αιγίου-Απόλλων Εγλυκάδας (Τζαγκαράκης)

Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Δόξα Παραλίας-Πανιώνιος/Αχιλλέας (Μέρμηγκας)

Προαστείου, Ώρα 15.30, Νίκη Προαστείου-Εθνικός Σαγεϊκων (Πετρόπουλος)

Ριόλου, Ώρα 15.30, Πανμοβριακός-Λέων Αλισσού (Γιαννόπουλος)

Ροδιάς, Ώρα 15.30, Απόλλων Συνοικισμού-Διαγόρας (Καλύβας)

«Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Πήγασος-Αναγέννηση Πατρών (Ανδριανός)

«Ντα Λουζ», Ώρα 15.30, Άρης Πατρών-Λιμνοχώρι (Παπαδόπουλος)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Σάββατο 11/2

Μαζαρακίου, Ώρα 15.30, Κεραυνός Μιτόπολης-Δόξα Χαλανδρίτσας (Ρηγόπουλος)

Κυριακή 12/2

Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 13.00, Πολύτεκνος-Ατρόμητος Λάππα (Αθανασόπουλος)

Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Τριταιϊκός (Παπαδόπουλος)

Σουλίου, Ώρα 15.30, Παναχαϊκός-Φωστήρας Οβρυάς (Μιχαλόπουλος)

«Ντα Λουζ», Ώρα 15.30, Φαραϊκός-Ίκαρος Πετρωτού (Γιαννόπουλος)

«Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Αχαιός Σαραβαλίου-Θύελλα Πατρών (Μακρυπόδης)

Μιντιλογλίου, Ώρα 15.30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Απόλων Βίδοβας (Αναγνωστόπουλος)

 

Β Όμιλος

Σάββατο 11/2

Καμαρών, Ώρα 15.30, Αχιλλέας Καμαρών-ΑΕ Πάτρα (Σακελλαρίου)

Καλαβρύτων, Ώρα 15.30, Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθοπύργου (Τσιρογιάννης)

Ρίου, Ώρα 15.30, Ποσειδώνας-Δήμος Διακοπτού (Σπανός)

Τέμενης, Ώρα 15.30, Αστέρας Τέμενης-Δρέπανο (Βαβίλης)

Κυριακή 12/2

Ροδιάς, Ώρα 15.30, Δόξα Ελαιώνα-Δαβουρλής (Σιδέρης)

Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Ψηλαλώνια-Μέγας Δικέφαλος (Σαμαρτζής)

Προαστείου, Ώρα 15.30, Αετός Πατρών-Ακράτα (Ανδριανός)

Ρίου, Ώρα 15.30, Αετός Ρίου-Φοίνικας Σαλμενίκου (Παλαιολόγος)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α Όμιλος

Κυριακή 12/2

«Ντα Λουζ», Ώρα 10.30, Προοδευτική-Ακάδημος (Χαμουζάς)

Βραχνεϊκων, Ώρα 13.00, Διαγόρας 2010-Πυρσός Πατρών (Κουρτέσης)

Μετοχίου, Ώρα 15.30, Μετόχι-Καμίνια (Τσιρίνης)

Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.30, Σταροχώρι-ΑΕ Ροιτίκων (Πολυγένης)

Άρλας, Ώρα 15.30, Άρλα-Πρωτέας (Παπαχρήστος)

 

Β Όμιλος

Κυριακή 12/2

Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.30, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Αυτόνομη (Μπλίκας)

Ρίου, Ώρα 10.30, Σπάρτακος-Δάφνη Πατρών (Παππάς)

 Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Αργυρά Πατρών (Ιωαννίδης)

Ρίου, Ώρα 13.00, Αίας Πατρών-Πήγασος Πατρών (Ασπρουλόπουλος)

«Ντα Λουζ», Ώρα 13.00, ΑΠΟ Αρόης-ΑΠΣ Πάτραι (Καββαδίας)

«Κ. Ζάρρας», Ώρα 13.00, Αχιλλέας Οβρυάς-Ρωμανός (Μαχαίρας)

Θύελλας, Ώρα 15.30, Ωλενιακός-Ηρακλής Πατρών (Χαϊδος)

Γ Όμιλος

Σάββατο 11/2

«Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Άτλας-Ολυμπιακός Πατρών (Σαμαρτζής)

«Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 15.30, Παναχαϊς-Ζαβλάνι (Διαμαντόπουλος)

Κυριακή 12/2

«Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.30, ΑΕ Αρόης-Δίας Σαραβαλίου (Ανδρεόπουλος)

«Α. Κάνιστρας», Ώρα 13.00, Γαλήνη-Αχαϊκός (Πατρίκιος)

«Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Περιβόλα-ΑΕΚ Πατρών (Ταξιάρχης)

«Ντα Λουζ», Ώρα 18.00, Δόξα Πατρών-Καλλιθέα (Σπυρόπουλος)

Δ Όμιλος

Κυριακή 12/2

Ροδιάς, Ώρα 13.00, Φλόγα Ροδιάς-ΑΟ Αβύθου (Αρκουμάνης)

Δημητρόπουλου, Ώρα 13.00, Εθνικός Αιγίου-Κεραυνός 2016 (Αναγνωστόπουλος)

Σκεπαστού, Ώρα 15.30, Σκεπαστό-Άνω Καστρίτσι (Τιμολέων)

Αβύθου, Ώρα 15.30, Αναγέννηση/Αίας-Ζήρια/ΤΑΔ 93 (Παπαδής)

Δημητρόπουλου, Ώρα 15.30, Άρης Κουνινάς-Θύελλα Αιγείρας (Παναγιωτόπουλος)

Προαστείου, Ώρα 18.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Καραβασίλης)

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport