Loading...
Παρασκευή 17 Φεβ 2017
Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στο τοπικό
Κλίκ για μεγέθυνση

Με τη διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου του ερασιτεχνικού και στις τρεις κατηγορίες το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2 (3.30 μ.μ.)

Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Ατρόμητος, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Θύελλα Αιγίου, Καλύβας.

Γηπ. Αλισσού: Λέων - Δόξα Παραλίας, Μακρυπόδης.

Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Νίκη, Καδδάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Πανμοβριακός, Χρονάς.

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Απόλλων Συνοικισμού, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Αρης, Πετρόπουλος.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Απόλλων Εγλυκάδας, Σακελλαρίου.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2 (3.30 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Θύελλας: Θύελλα - Ατρόμητος Λάππα, Σιδέρης.

Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Αχαιός, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Πολύτεκνος, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός - Παναχαϊκός, Παππάς.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.

Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Ποσειδών, Σπηλιωτόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Κρίνος, Ρηγόπουλος.

Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Τιμολέων.

Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Καλάβρυτα, Ντάβλα.

Γηπ. Ακράτας, 3.30 μ.μ.: Ακράτα - Αχιλλέας Καμαρών, Ανδριανός.

Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Αετός Πατρών, Μακρυπόδης.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3.30 μ.μ.: Δρέπανο - Δόξα Ελαιώνα, Χρονάς.

Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αετός Ρίου - Αστέρας Τέμενης, Αναγνωστόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 6.30 μ.μ.: Ακάδημος - Αρλα, Διαμαντόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Πήγασος Πατρών - Ωλενιακός, Ντάβλα.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Αχαϊκός - Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Πρωτέας - Πείρος, Χαμουζάς.

Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: Προοδευτική - Μετόχι, Κουρτέσης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Καμίνια - Σταροχώρι, Ταξιάρχης.

Γηπ. Ροϊτίκων, 3.30 μ.μ.: Ροΐτικα - Διαγόρας 2010, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Σπάρτακος, Μπλίκας.

Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Αίας Πατρών - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων,

Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά - ΑΠΟ Αρόη, Παναγιωτόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Δάφνη - Αχιλλέας Οβρυάς, Αρκουμάνης.

Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3.30 μ.μ.: Αυτόνομη - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3.30 μ.μ.: Ρωμανός - ΑΠΣ Πάτραι, Τσιρογιάννης.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Δίας - Καλλιθέα, Παπάδης.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 10.30 π.μ.: Ζαβλάνι - ΑΕ Αρόης, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Ατλας, Φωκάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Πετεινοί - Γαλήνη, Κουτρουμάνης.

 

 

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport