Loading...
Παρασκευή 03 Μάρ 2017
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στο ερασιτεχνικό
Κλίκ για μεγέθυνση

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου στο ερασιτεχνικό και στις τρεις κατηγορίες με τις ακόλουθες αναμετρήσεις.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 4/3

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Πανιώνιος/Αχιλλέας (Μακρυπόδης)

Γήπεδο «Κ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 16.00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Εθνικός Σαγεϊκων (Καδδάς)

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.00, Ατρόμητος Πατρών-Λέων Αλισσού (Ντάβλα)

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 16.00, Θύελλα Αιγίου-Διαγόρας (Ανδριανός)

Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 16.00, Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών (Γιαννόπουλος)

Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 16.00, Νίκη Προαστείου-Λιμνοχώρι (Μέρμηγκας)

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 16.00, Πανμοβριακός-Πήγασος (Τσιρογιάννης)

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 16.00, Άρης Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού (Χρονάς)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ Όμιλος

Σάββατο 4/3

Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 16.00, Θύελλα-Δόξα Χαλανδρίτσας (Σαμαρτζής)

Γήπεδο Σουλίου, Ώρα 16.00, Παναχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού (Τραγουλιάς)

 

Κυριακή 5/3

Γήπεδο Βουπρασίου, Ώρα 16.00, Ατρόμητος Λάππα-Φωστήρας (Ρηγόπουλος)

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.00, Αχαϊός Σαραβαλίου-Τριταιϊκός (Τιμολέων)

Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 16.00, Κεραυνός Μιτόπολης-Απόλλων Βίδοβας (Τσιρίνης)

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Φαραϊκός (Σπανός)

Γήπεδο Μιντιλογλίου, ‘Ωρα 16.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Κρίνος (Πολυγένης)

 

Β’ Όμιλος

Σάββατο 4/3

Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 16.00, Αστέρας Τέμενης-Δόξα Ελαιώνα (Διονυσόπουλος)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.00, Ποσειδώνας-Αετός Ρίου (Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 16.00, Αχιλλέας Καμαρών-Δήμος Διακοπτού (Καλύβας)

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 16.00, Καλάβρυτα-Δαβουρλής (Πετρόπουλος)

Κυριακή 5/3

Γήπεδο ΖαρουχλεΊκων, Ώρα 12.00, Ψηλαλώνια-Δρέπανο (Κουτρουμάνης)

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 13.00, ΑΕ Πάτρα-Μέγας Δικέφαλος (Διαμαντόπουλος)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ακράτα (Ανδριανός)

Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 16.00, Αετός Πατρών-Φοίνικας Σαλμενίκου (Τζαγκαράκης)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ Όμιλος

Σάββατο 4/3

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.00, Σταροχώρι-Προοδευτική (Παπαχρήστος)

Κυριακή 5/3

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 11.00, Πυρσός-Ροίτικα (Παππάς)

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 13.30, Διαγόρας 2010-Καμίνια (Τσιρογιάννης)

Γήπεδο Άρλας, Ώρα 16.00, Άρλα-Μετόχι (Αθανασόπουλος)

Γήπεδο Ισώματος, Ώρα 16.00, Πείρος Ισώματος-Ακάδημος (Μιχαλόπουλος)

 

Β’ Όμιλος

Κυριακή 5/3

Γήπεδο Ζαρουχλείκων, Ώρα 10.00, Δάφνη Πατρών-Ρωμανός (Παναγιωτόπουλος)

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.30, Αχιλλέας Οβρυάς-Ηρακλής Πατρών (Ανδρεόπουλος)

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 13.00, ΑΠΟ Αρόης-Αυτόνομη (Μαχαίρας)

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 13.00, Σπάρτακος-Πήγασος Πατρών (Ανδρούτσος)

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 16.00, ΑΠΣ Πάτραι-Αργυρά (Παλαιολόγος)

Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 16.00, Ωλενιακός-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων (Αρκουμάνης)

Δευτέρα 6/3

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.00, Ολυμπιακός Ζαρ.-Αίας Πατρών

 

Γ’ Όμιλος

Σάββατο 4/3

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Καλλιθέα-Αχαϊκός (Τζαγκαράκης)

Κυριακή 5/3

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, ΑΕ Αρόης-Ολυμπιακός Πατρών (Πατρίκιος)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 10.30, Ζαβλάνι-Δίας Σαραβαλίου (Χαμουζάς)

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 10.30, Γαλήνη-Περιβόλα (Ασπρουλόπουλος)

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.00, Δόξα Πατρών-Πετεινοί (Παπαδής)

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 16.00, Παναχαϊς-ΑΕΚ Πατρών (Καραβασίλης)

 

Δ’ Όμιλος

Σάββατο 4/3

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 16.00, Εθνικός Αιγίου-ΑΟ Αβύθου (Τρίγκας)

Κυριακή 5/3

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 13.00, Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός 2016 (Κουρτέσης)

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.00, Φλόγα Ροδιάς-Φλόγα Κ. Καστριτσίου (Αναγνωστόπουλος)

Γήπεδο Σκεπαστού, Ώρα 16.00, Σκεπαστό-Λύκοι Διακοπτού (Ταξιάρχης)

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 16.00, Άρης Κουνινάς-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Φωκάς)

Γήπεδο Αιγείρας, Ώρα 16.00, Θύελλα Αιγείρας-Ζήρια/ΤΑΔ 93 (Μέρμηγκας)

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport