Loading...
Παρασκευή 23 Φεβ 2018
Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (24-25/2)
Κλίκ για μεγέθυνση

Aναλυτικά οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2 (3:30μ.μ.)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Α. Αλισσού-Άρης Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δόξα Παραλίας, Στέφανος Μαχαίρας - Μουστάκας

 

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Εθνικός Σαγεΐκων, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Δαβουρλής K. 92, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Αναγέννηση Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Νίκη Προαστίου, Παναγιώτης Καδδάς

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Ωλενιακός, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Πείρος Ισώματος, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς: Αυτόνομη Π.Ο.-Πάτραι Α.Π.Σ., Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Ολυμπιακός Πατρών, Γεωργία Ντάβλα

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πετεινοί-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Τηλιγάδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10:30π.μ.: Καλλιθέα-Δόξα Χαλανδρίτσας, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Φαραικός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3:30μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Τριταιικός, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:30μ.μ.: Καμίνια-Δίας Σαραβαλίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Πήγασος Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 1μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Πάτρα 2005, Θόδωρος Μπλίκας

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ.; Αχαϊκός-Ζαβλάνι/Αίας, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Ψηλαλώνια-Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Αγυιάς, 3:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Ικαρος Πετρωτού, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Πολύτεκνος, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Καλάβρυτα, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Κεραυνός 2016, Σπύρος Παππάς

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 3:30μ.μ.: Σκεπαστό-Δήμος Διακοπτού, Κώστας Οικονόμου

 

Γήπ. Ζήριας, 3:30μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Φοίνικας Σαλμενίκου, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ακράτας, 3:30μ.μ.: Ακράτα-Απόλλων Συνοικισμού, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Θύελλα Αιγείρας, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αναγέννηση/Αίας, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10:30π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ηρακλής Πατρών, Στυλιανός Παρδάλης

 

Γήπ. Λακκόπετρας, 12μ.: Α.Έ. Δυμαίων-Πυρσός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 1μ.μ.: Δόξα Πατρών-Γαλήνη, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Ροιτίκων, 3:30μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ρωμανός, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς, 10:30π.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γήπ. Ζήριας, 12μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Παναχαϊκός, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Αγυιάς, 1μ.μ.: Σπάρτακος-Δόξα Ελαιώνος, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Περιβόλα, Κώστας Τσιρίνης

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport