Loading...
Πέμπτη 26 Σεπ 2019
ΕΠΣΑ: Οι "άρχοντες " του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Απο την Αρμόδοια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαϊας ορίσθηκαν οι διαιτη-τές στούς Ερασιτεχνικούς αγώνες του Σαββατοκύριακου : 

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 28/9

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00, Ατρόμητος-Αχαϊκή, Χρονάς

Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 17.00, Δόξα Παραλίας-Πήγασος, Οικονόμου

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 17.00, Πανμοβριακός-Λιμνοχώρι, Μιχαλόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 17.00, ΑΕ Πάτρα-Αναγέννηση, Ρουμπάνης

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 17.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Παπαδόπουλος

Κυριακή 29/9

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 17.00, Αχαϊός Σαραβαλίου-Δίας Σαραβαλίου, Χρονάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 28/9

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 17.00, Αιγείρα/Ακράτα-ΑΠΟ Αρόης, Τηλιγάδας

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 16.30, Δαβουρλής-ΑΠΣ Πάτραι, Φωκάς

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 17.00, Καλάβρυτα-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Καδδάς

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 17.00, Άρης Πατρών-Νίκη Προαστίου, Σαφαρίκας

Κυριακή 29/9

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 17.00, Ηρακλής Πατρών-Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 17.00, Παναιγιάλειος-Θύελλα Αιγίου, Πετρόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 28/9

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 17.00, Καμίνια-Περιβόλα, Πράνταλος

Κυριακή 29/9

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 11.00, Καλλιθέα-Ατρόμητος Λάππα, Ταξιάρχης

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Αχαϊκός-Λέων Αλισσού, Μπλίκας

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 14.00, Ίκαρος Πετρωτού-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00, Δάφνη-Φαραϊκός, Παπαχρήστος

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 17.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Αστραπή, Σαφαρίκας

Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 17.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Πετεινοί, Παλαιολόγος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 17.00, Σταροχώρι-Παναχαϊκός, Ντάβλα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 28/9

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, ΠΑΟΚ Πατρών-Ζαβλάνι/Αίας, Ντάβλα

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 17.00, Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Συνοικισμού, Μέρμηγκας

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 17.00, Φοίνικας Ζήριας-Ολυμπιακός Πατρών, Καραβασίλης

Κυριακή 29/9

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 14.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Αστέρας Τέμενης, Γιαννόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 17.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Άβυθος Αιγιαλείας, Οικονόμου

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 17.00, Φλόγα Ροδιάς-Αργυρά Πατρών, Μέρμηγκας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Άνω Καστρίτσι, Ταξιάρχης

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 17.00, ΑΕ Δρεπάνου-Αετός Ρίου, Σπυρόπουλος

 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport