Loading...
Πέμπτη 01 Φεβ 2018
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων.

 

 

 

Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2 (3:30μ.μ.)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Πήγασος Μπεγουλακίου, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Λέων Αλισσού, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Αναγέννηση Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Φωστήρας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Θύελλα Αιγίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Προαστίου, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Εθνικός Σαγεΐκων, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Άρης Πατρών, Γιάννης Καλύβας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Σταροχώρι, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Ψηλαλώνια, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φοίνικας Σαλμενίκου, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Ακράτας: Ακράτα-Αναγέννηση/Αίας, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Κεραυνός 2016, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Κώστας Οικονόμου

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Παναχαϊκός, Σπύρος Παππάς

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 2015, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ.: Καλλιθέα-Δίας Σαραβαλίου, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3:30μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Σταυροδρομίου, 3:30μ.μ.: Τριταιικός-Πείρος Ισώματος, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ντα Λουζ, 3:30μ.μ.: Φαραικός-Πήγασος Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Ωλενιακός, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10:30π.μ.: Πολύτεκνος-Ζαβλάνι/Αίας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10:30π.μ.: Αχαϊκός-Α.Π.Ο. Αρόη, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Ικαρος Πετρωτού, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Αγυιάς, 1μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Πάτρα 2005 A.E., Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Ολυμπιακός Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Αγυιάς, 3:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αετός Ρίου, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Αιγείρας, Κώστας Τσιρίνης

 

Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-A.E. Δρέπανου, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 3:30μ.μ.: Σκεπαστό-Ζήρια-ΤΑΔ'93, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Καλάβρυτα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 10:30π.μ.: Πετεινοί-Γαλήνη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ηρακλής Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

Γήπ. Μ.Ηλιόπουλου, 3:30μ.μ.: Ρωμανός-Πυρσός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Ροιτίκων, 3:30μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Άρλα, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Στέφανος Μπλίκας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 1μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Α.Ε. Αρόης, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Δόξα Ελαιώνος, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

 

ΠΗΓΗ:gnomip.gr

 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport