Loading...
Πέμπτη 25 Ιαν 2018
Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι που θα διεθύνουν τα παιχνίδια στο ερασιτεχνικό, αλλά και στο κύπελλο ερασιτεχνών την προσεχή Δευτέρα έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΑ 27/1

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Λιμνοχώρι, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Οβρυάς, 3μ.μ.: Φωστήρας Οβρυάς-Αετός Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγίου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Σπύρος Παππάς

 

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Θύελλα Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Σαγεΐκων, 3μ.μ.: Εθνικός Σαγεΐκων-Δόξα Παραλίας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Άρης Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Άνω Αλισσού, 3μ.μ.: Λέων Αλισσού-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Προαστίου, 5μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Δαβουρλής K. 92, Νίκος Μέρμηγκας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Φαραικός, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Διαγόρας 2010-Καμίνια, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Αχαϊκός, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Ανδριανός

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3μ.μ.: Κεραυνός 2016-Αναγέννηση/Αίας, Κώστας Οικονόμου

 

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου-Απόλλων Συνοικισμού, Χρήστος Σπήλιωτόπουλος

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Καλάβρυτα-Ακράτα, Νίκος Χρονάς

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Περιβόλα, Κώστας Τηλιγάδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Απόλλων Βίδοβας, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Τριταιικός, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Αχαιός Σαραβαλίου, Γιάννης Καλύβας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Πολύτεκνος, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ., Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ψηλαλώνια-Μέγας Δικέφαλος, Στέφανος Μπλίκας

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ. Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αυτόνομη Π.Ο., Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Δάφνη Πατρών, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πάτρα 2005 A.E., Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Φλόγα Ρόδιας, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Σκεπαστό, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Αργυρά Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Αχιλλέας Καμαρών, Διονύσης Βαβίλης

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Πετεινοί, Στυλιανός, Παρδάλης

 

Γήπ. Λακκόπετρας, 12μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Δόξα Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Γαλήνη, Κώστας Τσιρίνης

 

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Ρωμανός, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-ΑΕ Ροϊτίκων, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζήριας, 12μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Σπάρτακος, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Δόξα Ελαιώνος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-ΠΑΟΚ Πατρών, Ανδρέας Καραβασίλης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ

 

Ο Ανδριανός σφυρίζει Αχαϊκή - Διαγόρας (15.00) - Φ. Αραβαντινός

 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport