Loading...
Πέμπτη 30 Νοέ 2017
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι που θα «σφυρίξουν» τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Δαβουρλής K. 92, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Αετός Πατρών, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Προαστίου Νίκη Προαστείου-Δόξα Παραλίας, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Θύελλα Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γεωργία Ντάβλα

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι- Αχαιός, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Α.Π.Ο. Αρόη-Μέγας Δικέφαλος, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Απόλλων Εγλυκάδος, Σπύρος Παππάς

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3μ.μ.: Κεραυνός 2016-Αργυρά Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου-Αχιλλέας Καμαρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Ακράτας, 3μ.μ.: Ακράτα-Σκεπαστό, Γιάννης Ιωαννίδης

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 4μ.μ.: Καλάβρυτα-Αναγέννηση/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Γαλήνη-Άρλα, Στυλιανός Παρδάλης

 

Γήπ. Αγυιάς: Σπάρτακος-ΠΑΟΚ Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πήγασος Πατρών-Καλλιθέα, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Τριταιικός, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Καμίνια, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Φαραικός, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας 2010, Κώστας Ταξιάρχης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Δάφνη Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Πάτρα 2005 A.E., Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Αχαϊκός, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πολύτεκνος, Κώστας Τσιρίνης

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σπύρος Παππάς

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Πάτραι Α.Π.Σ., Νίκος Μακρυπόδης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Φλόγα Ρόδιας, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Αστήρας Τέμενης, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Απόλλων Συνοικισμού, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Αναγέννηση Ψαθόπυργουμ Κώστας Οικονόμου

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: Δόξα Πατρών-Πετεινοί, Ανδρέας Καραβασίλης

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Βασίλης Διαμαντόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γήπ. Ροιτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Παναγιώτης Γκαβός

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Λύκοι Αιγιάλειας, Λουκάς Πρέζας

 

Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Α.Ε. Αρόης, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων

 

Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Άνω Καστρίτσι, Κώστας Τηλιγάδας

 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport