Loading...
Παρασκευή 15 Οκτ 2021
Γ ΕΘΝΙΚΗ Η Παναχαϊκή κληρώθηκε στην πρεμιέρα στο Καναλάκι κόντρα στον Αχέρωντα
Κλίκ για μεγέθυνση


Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής με την Παναχαϊκή να βρίσκεται στον 4ο Ομιλο και στην πρεμιέρα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Αχέρωντα  Καναλακίου.



Ο Διαγόρας στην πρεμιέρα αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Τηλικράτη ενώ ο Παναιγιάλειος φιλοξενείται εκτός έδρας από την Αναγέννηση Αρτας.

Στα γειτονικά ντέρμπι την 6η αγωνιστική η Παναχαϊκή αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Διαγόρα ενώ την 10η αγωνιστική εντός έδρας με τον Παναιγιάλειο.


Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα στο 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου- Αίας Γαστούνης

Διαγόρας Βραχνέικων-Τηλυκράτης

Αναγέννηση Άρτας – Παναιγιάλειος

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Διαβολιτσίου

Αχέρων Καναλακίου-Παναχαϊκή

Αμβρακικός Λουτρού- ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παναγρινιακός

2η αγωνιστική

Παναγρινιακός -Εθνικός Σκουλικάδου

Αίας Γαστούνης- Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναιγιάλειος- Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Διαβολιτσίου-Αμβρακικός Λουτρού

Παναχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό:Αναγέννηση Άρτας

3η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων

Αναγέννηση Άρτας-Παναγρινιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αίας Γαστούνης

Αμβρακικός Λουτρού- Τηλυκράτης

ΠΑΟ Βάρδας-Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή -ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας-Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων-Ναυπακτιακός Αστέρας

Παναγρινιακός-Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης -Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης-Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος-ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

5η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου- Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας

Αμβρακικός Λουτρού-Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας-Παναγρινιακός

Παναχαϊκή- Αίας Γαστούνης

Παναιγιάλειος-Τηλυκράτης

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική

Αχέρων Καναλακίου-Εθνικός Σκουλικάδου

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αμβρακικός Λουτρού

Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναχαϊκή

Παναγρινιακός-ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης-Παναιγιάλειος

Ρεπό: Τηλυκράτης
7η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Αμβρακικός Λουτρού

ΠΑΟ Βάρδας-Αχέρων Καναλακίου

Παναχαϊκή-Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Διαβολιτσίου-Αναγέννηση Άρτας

Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων

Τηλυκράτης-Παναγρινιακός

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

8η αγωνιστική

ΠΑΟ Βάρδας- Εθνικός Σκουλικάδου

Αμβρακικός Λουτρού-Παναχαϊκή

Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Διαβολιτσίου

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης

Παναγρινιακός-Αίας Γαστούνης

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Παναχαϊκή

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας

Παναιγιάλειος-Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης-Αχέρων Καναλακίου

Αίας Γαστούνης-Αναγέννηση Άρτας

Διαγόρας Βραχνέικων -Παναγρινιακός

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου

Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας-Τηλυκράτης

Αχέρων Καναλακίου- Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναγρινιακός

Αναγέννηση Άρτας-Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

11η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Παναιγιάλειος

Τηλυκράτης-ΑΟ Διαβολιτσίου

Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας

Παναγρινιακός-Αμβρακικός Λουτρού

Διαγόρας Βραχνέικων-Αχέρων Καναλακίου

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική

Τηλυκράτης-Εθνικός Σκουλικάδου

ΑΟ Διαβολιτσίου-Αίας Γαστούνης

Παναχαϊκή- Παναγρινιακός

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων

Αμβρακικός Λουτρού- Αναγέννηση Άρτας

Αχέρων Καναλακίου-Ναυπακτιακός Αστέρας

Ρεπό: Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική

Αίας Γαστούνης- Τηλυκράτης

Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος

Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Διαβολιτσίου

Αναγέννηση Άρτας- Παναχαϊκή

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΟ Βάρδας

Αμβρακικός Λουτρού-Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

*Τα παιχνίδια στο β’ γύρο αντιστροοφα
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport