Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 28 Ιαν 2021
Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Super League 2.ΤηνΚυριακάτικη έξοδο της Παναχαικής στην Λάρισα θα σφυρίξει ο Τσιμεντερίδης αποτην Κοζάνη!
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της Super League 2:
Ξάνθη-ΠΑΕ Χανιά (Σάββατο 30/1 – 14:45)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)
4ος: Παρχαρίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)
ΑΟ Τρίκαλα-Λεβαδειακός (Σάββατο 30/1 – 14:45)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Καλύβας (Φθιώτιδας), Στάικος (Λάρισας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Μαγιάννης (Άρτας)
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)
Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας)
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Κόττορος (Δωδ/νήσου)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Συμεωνίδης (Σάμου)
Δόξα Δράμας-Διαγόρας (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Δράγουσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Ντοσίδης (Θράκης)
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της Super League 2:
Ξάνθη-ΠΑΕ Χανιά (Σάββατο 30/1 – 14:45)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)
4ος: Παρχαρίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)
ΑΟ Τρίκαλα-Λεβαδειακός (Σάββατο 30/1 – 14:45)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Καλύβας (Φθιώτιδας), Στάικος (Λάρισας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Μαγιάννης (Άρτας)
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)
Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας)
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Κόττορος (Δωδ/νήσου)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Συμεωνίδης (Σάμου)
Δόξα Δράμας-Διαγόρας (Κυριακή 31/1 – 14:45)
Διαιτητής: Δράγουσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Ντοσίδης (Θράκης)