Loading...
Τετάρτη 09 Ιούν 2021
Γ Εθνικη : ΙΗΚλήρωση των μπαραζ
Κλίκ για μεγέθυνση
Το πρόγραμμα των μπαράζ ανόδου – με Ηρόδοτο, Πανιωνιο, Θυελλα Ραφηνας και Κηφισια ο πρωταθλητής του 9ου ομίλου

Η Κκλήρωση του Πρωταθλήματος μεταξύ των πρωταθλητών της Γ’ Εθνικής.

1ος όμιλος: Ορφέας Ξάνθης, Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Αχέρων Καναλακίου.

2ος όμιλος: Πανιώνιος, Κηφισιά, Ηρόδοτος, Θύελλα Ραφήνας και ο πρωταθλητής του ένατου ομίλου όπου υπολείπονται δύο αγωνιστικές και δύο εξ αναβολής αγώνες.

Ο πρώτος όμιλος αρχίζει την Κυριακή 13 Ιουνίου και ο δεύτερος όμιλος στις 27 Ιουνίου.

1ος όμιλος

1η αγωνιστική: Κυριακή 13/6

Αχέρων Καναλακίου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

2η αγωνιστική: Κυριακή 20/6

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ορφέας Ξάνθης-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

3η αγωνιστική: Κυριακή 27/6

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

4η αγωνιστική: Κυριακή 4/7

Αχέρων Καναλακίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ποσειδών Μηχανιώας-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7

Ορφέας Ξάνθης-Αχέρων Καναλακίου

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας



2ος όμιλος

1η αγωνιστική: Κυριακή 27/6

Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος) – Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)

Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) – Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά)

Ρεπό: Πρωταθλητής 9

2η αγωνιστική: Τετάρτη 30/6

Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος) – Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) –

Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά) – Πρωταθλητής 9

Ρεπό: Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)

3η αγωνιστική: Κυριακή 4/7

Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) – Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)

Πρωταθλητής 9 – Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)

Ρεπό: Πρωταθλητής 7 ομίλου (Κηφισιά)

4η αγωνιστική: Τετάρτη 7/7

Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος) – Πρωταθλητής 9

Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος) – Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά)

Ρεπό: Πρωταθλητής 8 ομίλου (Θύελλα Ραφήνας)

5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7

Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά) – Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)

Πρωταθλητής του 9 – Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας)

Ρεπό: Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport