Loading...
Παρασκευή 17 Μάρ 2017
Οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής
Κλίκ για μεγέθυνση

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 23ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, ανακοίνωσε την Τετάρτη (15/3) η ΚΕΔ. Κουτσιαύτης στον Βόλο, Τζοβάρας στον Κορυδαλλό.

Όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (19/3) και θα ξεκινήσουν στις 15:00 το μεσημέρι, με εξαίρεση τις αναμετρήσεις Ιάλυσος – Προοδευτική και Ιωνικός – Ρόδος για τον 4οόμιλο, οι οποίες θα αρχίσουν στις 13:30 και στις 17:00 αντίστοιχα.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Νέων Επιβατών) ΑΟ Καρδίας – Νέστος Χρυσούπολης (Τακίδης (Κιλκίς), Βοηθοί: Θεοδώρου, Σαλτσίδης (Πιερίας))

15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδίας (Στόλης, Αναστασιάδης, Βερνέζης (Σερρών))

15:00 (Απόλλων Καλαμαριάς) Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός Φούφα (Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Καμπούρης, Σάββας (Σερρών) )

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας (Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Γιάντσης (Ημαθίας))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Εορδαϊκός – Καβάλα (Πάνος, Κόλλιας, Θανασιάς (Ηπείρου))

15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Νάουσα (Μαυρίδης, Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας))

Ρεπό:Μακεδονικός Φούφα

 

2ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Φιλιππούπολης) Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός (Μπαλασάς, Κουφός, Φράγιος (Μακεδονίας))

15:00 (ΕΠΣ Κερκυρας) Αστέρας Πετριτή – Ρήγας Φεραίος (Μπαϊλης, Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) Διαγόρας Σεβαστής -Αμβρακία Κωστακίων (Τσιαουσίδης,Τοροσιάδης, Μποζατζίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Ιστιαίας) Ένωση Ιστιαίας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Τσιτσανούδης,Τσάπραζης (Λάρισας), Σακκάς (Θεσσαλίας))

15:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Καραϊσκάκης – Πιερικός (Νικόπουλος, Ξηρομερίτης, Μίχος (Κέρκυρας))

15:00 (Δημοτικό Ελευθεροχωρίου) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Ολυμπιακός Βόλου (Ζούγρας (Κοζάνης), Στεφάνης, Παπαλίτσας (Καρδίτσας))

15:00 («Παντελής Μαγουλάς») Νίκη Βόλου – Πύδνα Κίτρους (Λεωνίδας, Μπάλλας, Αλεξόπουλος (Τρικάλων))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας (Κέκελος, Κακατσίδης, Βαλλιάνος (Αιτ/νίας))

 

3ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Λουτρών) Αιολικός – Φωστήρας (Σπυριάδης, Πετρίδης, Καλογερόπουλος (Χίου))

15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – Δόξα Μεγαλόπολης (Αγρανιώτης, Μπουτσάλης, Παναγάκος (Λακωνίας))

15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – Θήβα (Βλάχος (Ανατ. Αττικής), Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Τσαλικόγλου (Ανατ. Αττικής))

15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Παναχαϊκή (Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Γιαννίκος, Χαλβατζάκος (Πειραιά))

15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Χαλκίδα (Νικολόπουλος,Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας))

15:00 (Παναρκαδικού)Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας (Σταθόπουλος, Κρετσίμος (Δυτ. Αττικής), Παπανικολάου (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Ένωση Ερμιονίδας (Αγγελάκος, Τσούκας, Σταματόπουλος (Αρκαδίας))

Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

 

4ος όμιλος

13:30 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Προοδευτική (Παπαποστόλου, Χατζηκαμαγιάννης, Δέλχας (Εύβοιας))

15:00 (Παγκρήτιο) Εργοτέλης – Ηλυσιακός (Κοκκινάκης (Λασιθίου), Φραγκιαδάκης, Λιοδάκης (Ρεθύμνου))

15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Ιερόθεος (Κραγασάκης, Τρουλίνος, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Ψύχουλας, Δελλής (Βοιωτίας), Μέστρος (Λέσβου))

15:00 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Εθνικός (Χαλδαίος, Τσολακίδης, Τσαλίκης (Αθηνών)

15:00 («Παναγιώτης Σκούφος»)Τριγλία Ραφήνας – Ατσαλένιος (Μπαϊρακτάρης, Σαμοϊλης, Πασπάτης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Ρόδος (Μακρυποδης, Κακαφώνης (Αχαϊας), Καρμίρης (Λέσβου))

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 
© Copyright 2023 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport