Λίστα αντικειμένων
Τετάρτη 09 Ιούν 2021
Το πρόγραμμα των μπαράζ ανόδου – με Ηρόδοτο, Πανιωνιο, Θυελλα Ραφηνας και Κηφισια ο πρωταθλητής του 9ου ομίλου
Η Κκλήρωση του Πρωταθλήματος μεταξύ των πρωταθλητών της Γ’ Εθνικής.
1ος όμιλος: Ορφέας Ξάνθης, Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Αχέρων Καναλακίου.
2ος όμιλος: Πανιώνιος, Κηφισιά, Ηρόδοτος, Θύελλα Ραφήνας και ο πρωταθλητής του ένατου ομίλου όπου υπολείπονται δύο αγωνιστικές και δύο εξ αναβολής αγώνες.
Ο πρώτος όμιλος αρχίζει την Κυριακή 13 Ιουνίου και ο δεύτερος όμιλος στις 27 Ιουνίου.
1ος όμιλος
1η αγωνιστική: Κυριακή 13/6
Αχέρων Καναλακίου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
2η αγωνιστική: Κυριακή 20/6
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ορφέας Ξάνθης-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
3η αγωνιστική: Κυριακή 27/6
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
4η αγωνιστική: Κυριακή 4/7
Αχέρων Καναλακίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ποσειδών Μηχανιώας-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7
Ορφέας Ξάνθης-Αχέρων Καναλακίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας
2ος όμιλος
1η αγωνιστική: Κυριακή 27/6
Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος) – Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)
Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) – Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά)
Ρεπό: Πρωταθλητής 9
2η αγωνιστική: Τετάρτη 30/6
Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος) – Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) –
Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά) – Πρωταθλητής 9
Ρεπό: Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)
3η αγωνιστική: Κυριακή 4/7
Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) – Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)
Πρωταθλητής 9 – Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)
Ρεπό: Πρωταθλητής 7 ομίλου (Κηφισιά)
4η αγωνιστική: Τετάρτη 7/7
Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος) – Πρωταθλητής 9
Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος) – Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά)
Ρεπό: Πρωταθλητής 8 ομίλου (Θύελλα Ραφήνας)
5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7
Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά) – Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)
Πρωταθλητής του 9 – Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας)
Ρεπό: Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)
Η Κκλήρωση του Πρωταθλήματος μεταξύ των πρωταθλητών της Γ’ Εθνικής.
1ος όμιλος: Ορφέας Ξάνθης, Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Αχέρων Καναλακίου.
2ος όμιλος: Πανιώνιος, Κηφισιά, Ηρόδοτος, Θύελλα Ραφήνας και ο πρωταθλητής του ένατου ομίλου όπου υπολείπονται δύο αγωνιστικές και δύο εξ αναβολής αγώνες.
Ο πρώτος όμιλος αρχίζει την Κυριακή 13 Ιουνίου και ο δεύτερος όμιλος στις 27 Ιουνίου.
1ος όμιλος
1η αγωνιστική: Κυριακή 13/6
Αχέρων Καναλακίου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
2η αγωνιστική: Κυριακή 20/6
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ορφέας Ξάνθης-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
3η αγωνιστική: Κυριακή 27/6
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
4η αγωνιστική: Κυριακή 4/7
Αχέρων Καναλακίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ποσειδών Μηχανιώας-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7
Ορφέας Ξάνθης-Αχέρων Καναλακίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας
2ος όμιλος
1η αγωνιστική: Κυριακή 27/6
Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος) – Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)
Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) – Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά)
Ρεπό: Πρωταθλητής 9
2η αγωνιστική: Τετάρτη 30/6
Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος) – Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) –
Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά) – Πρωταθλητής 9
Ρεπό: Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)
3η αγωνιστική: Κυριακή 4/7
Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας) – Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)
Πρωταθλητής 9 – Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)
Ρεπό: Πρωταθλητής 7 ομίλου (Κηφισιά)
4η αγωνιστική: Τετάρτη 7/7
Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος) – Πρωταθλητής 9
Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος) – Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά)
Ρεπό: Πρωταθλητής 8 ομίλου (Θύελλα Ραφήνας)
5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7
Πρωταθλητής 7 (Κηφισιά) – Πρωταθλητής 10 (Ηρόδοτος)
Πρωταθλητής του 9 – Πρωταθλητής 8 (Θύελλα Ραφήνας)
Ρεπό: Πρωταθλητής 6 (Πανιώνιος)