![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Δευτέρα 24 Απρ 2017
Το Βιβλιοπωλείο LEXIS (Κανακάρη 155-157, μεταξύ Γεροκωστοπούλου & Πατρέως) σας προσκαλεί σήμερα Δευτέρα 24 Απριλίου και ώρα 19.00 το απόγευμα, στην παρουσίαση του νέου βιβλίου του δημοσιογράφου της Αθλητικής Κυριακής Άρη Γάτα με τίτλο
«CLAUDIO RANIERI-THE THINKERMAN»
Το βιβλίο θα παρουσιάσει ο ίδιος ο συγγραφέας ενώ το συντονισμό της εκδήλωσης θα έχει ο δημοσιογράφος Φίλιππος Ανδρεόπουλος.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)