Loading...
Τρίτη 21 Σεπ 2021
ΕΣΚΑ-Η : Το πρόγραμμα της Α2 ΕΣΚΑ-Η
Κλίκ για μεγέθυνση
Δεκαπέντε ομάδες θα πάρουν μέρος στο φετρινό πρωτάθλημα της Α2 ΕΣΚΑ-Η και συγκεκριμένα οι: : Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ, Κρόνος Πατρών, Πανωλενειακός, ΑΟ Καρατούλα, Πήγασος Μπεγουλακίου, ΑΟ Σκαγιοπούλειο, Ε.Α. Παραλίας, Α.Ο. Δύμης, Ηρακλής Πύργου, Φαέθων Αντιρρίου, ΑΟ Πυρσός, ΑΕ Αγυιάς, Ακράτα, Διαγόρας Βραχνεΐκων, ΑΕ Ροϊτίκων.
Το πρόγραμμα
Α2 ΕΣΚΑ-Η
1ηΑγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ.
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
ΠΥΡΓΟΥ - Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ - ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο.
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport