Λίστα αντικειμένων
Δευτέρα 18 Νοέ 2019
Ολοκληρώνεται απόψε η 7η αγωνιστική της Α1 ΕΣΚΑ-Η όπου ξεχωρίζουν αρκετά παιχνίδια.
Αναλυτικά: «Τόφαλος», 8.15μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-ΕΑΠ (Κανελλόπουλος, Μαρινάκης και Κατσέλη). Αιγίου, 8.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Γαλήνη (Καρακάσης, Τσακαλογιάννης και Τσακιράκη). Αρχαίας Ολυμπίας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας (Λογοθέτης, Λεβεντάκος και Κυριάκου). Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός (Παναγιώτου, Κωστής και Χουλιάρας). Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Ήφαιστος/Αχιλλέας (Καρπάνος, Ελ Ανύ και Αδαμόπουλος). Προμηθέα, 9μ.μ.: Προμηθέας 2014-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κωνσταντινίδου, Μακρόπουλος και Πλέγας).
ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 59-52
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 6 αγώνες)
Προμηθέας 2014 11
ΕΑΠ 11
Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας 11
Απολλωνιάδα 11
Αίολος Αγυιάς 10
Έσπερος ΑΟΠΑ 10
-----------------------------------------------------
Ολυμπιάδα 9
Ολυμπιονίκης 8
Ήφαιστος/Αχιλλέας 9
Γαλήνη 9
ΑΓΕ Ζακύνθου 4 9
Κεραυνός 8
------------------------------------------------------
Αραχωβίτικα/Ακταίο 7
Παναχαϊκός 6
Ενα παιχνίδι περισσότερο έχουν Ζάκυνθος - Απολλωνιάδα
Αναλυτικά: «Τόφαλος», 8.15μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-ΕΑΠ (Κανελλόπουλος, Μαρινάκης και Κατσέλη). Αιγίου, 8.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Γαλήνη (Καρακάσης, Τσακαλογιάννης και Τσακιράκη). Αρχαίας Ολυμπίας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας (Λογοθέτης, Λεβεντάκος και Κυριάκου). Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός (Παναγιώτου, Κωστής και Χουλιάρας). Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Ήφαιστος/Αχιλλέας (Καρπάνος, Ελ Ανύ και Αδαμόπουλος). Προμηθέα, 9μ.μ.: Προμηθέας 2014-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κωνσταντινίδου, Μακρόπουλος και Πλέγας).
ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 59-52
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 6 αγώνες)
Προμηθέας 2014 11
ΕΑΠ 11
Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας 11
Απολλωνιάδα 11
Αίολος Αγυιάς 10
Έσπερος ΑΟΠΑ 10
-----------------------------------------------------
Ολυμπιάδα 9
Ολυμπιονίκης 8
Ήφαιστος/Αχιλλέας 9
Γαλήνη 9
ΑΓΕ Ζακύνθου 4 9
Κεραυνός 8
------------------------------------------------------
Αραχωβίτικα/Ακταίο 7
Παναχαϊκός 6
Ενα παιχνίδι περισσότερο έχουν Ζάκυνθος - Απολλωνιάδα