Loading...
Σάββατο 04 Ιαν 2020
ΕΣΚΑ-Η :Οι  μάχες Κυριακής και Δευτέρας
Κλίκ για μεγέθυνση
Το πρόγραμμα Κυριακήγς και Δευτέρας στον χώρο του τοπικού μπάσκετ έχει ως εξής:
Κυριακή, 5 Ιανουάριος 2020
05/01/20 13:30 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 2013
05/01/20 15:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
05/01/20 13:30 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ
05/01/20 12:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ
05/01/20 17:30 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΣ ΠΑΤ ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π
05/01/20 13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Ν.Ε.Ο
05/01/20 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
05/01/20 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ
05/01/20 18:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΗΛΙΔΑ ΑΣ
05/01/20 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
05/01/20 20:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο
05/01/20 13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
05/01/20 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
05/01/20 20:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ
Δευτέρα, 6 Ιανουάριος 2020
06/01/20 20:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ
06/01/20 20:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
06/01/20 21:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ
06/01/20 18:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
06/01/20 20:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙΟΥ
06/01/20 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΑΕ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ
06/01/20 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ 2η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α
06/01/20 21:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport