Loading...

Τελευταία Νέα

Saturday 18 May 2024

Saturday 18 May 2024

Saturday 18 May 2024

 

 

 

Σπορ

 

All about Sports 

Friday 17 May 2024
absd
H Oλομέλεια της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής στην τελευταία συνεδρίαση της, ενέκρινε ομόφωνα τις προτάσεις της Επιτροπής Ολυμπιακής Προετοιμασίας και θα δώσει 146.128 ευρώ για Ολυμπιακή Προετοιμασία ενόψει των Αγώνων στο Παρίσι, στους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες: Ελληνική Γυμναστική Ομοσπονδία: 26.000 ευρώ...
Thursday 16 May 2024
ABCD
Ακολουθώντας τις νέες κατευθυντήριες γραμμές του Υπουργείου Αθλητισμού και του Αν. Υπουργού Γ Βρούτση για ασφάλεια σε κάθε αθλητική εγκατάσταση , νοικοκυρεμένη διαχείριση των αυξημένων πόρων που δόθηκαν μόνιμα στον Π/Υ κατά 76,47% πετύχαμε στο πρώτο αυτό διάστημα: Για πρώτη φορά,...
Saturday 11 May 2024
absd
 
Friday 10 May 2024
ABCD
Αντίστροφα μετράνε ο κόσμος του κλασικού αθλητισμού για τη διεξαγωγή τους διεθνούς μίτινγκ «Δρόμεια» που θα πραγματοποιηθεί στις 15 Μαΐου, στο Δημοτικό Στάδιο Βάρης. Κορυφαίοι αθλητές και αθλήτριες από 28 χώρες θα βρεθούν στα κουλουάρ του σταδίου «Κωνσταντίνος Μπαγλατζής» και...
Tuesday 07 May 2024
ABCD
Με τη συμμετοχή 5.376 Τμημάτων/Σχολείων και 234.071 χιλιάδων μαθητών/τριων απ’ όλη την Ελλάδα, την Κύπρο και την Ομογένεια, ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η 4η Ολυμπιακή εβδομάδα στα Σχολεία! O Πρόεδρος της Εθνικής Ολυμπιακής Ακαδημίας κ. Γιώργος Αλικάκος έκλεισε τις εκδηλώσεις τονίζοντας...
Saturday 04 May 2024
absd
 
Friday 26 Apr 2024
absd
   
Thursday 25 Apr 2024
absd
     
Friday 26 Apr 2024
 
Wednesday 24 Apr 2024
absd
     
Tuesday 23 Apr 2024
ABCD
Κάθε ρεκόρ κατέρριψε ο 9ος Διεθνής Μαραθώνιος Ρόδου που έγινε με μεγάλη επιτυχία την Κυριακή 21 Απριλίου στο Σμαραγδένιο Νησί. Περισσότεροι από 3800 δρομείς κάθε ηλικίας από 52 χώρες συμμετείχαν σε όλες τις διαδρομές, ενώ ρεκόρ στην κλασική απόσταση πέτυχε ο...
Friday 19 Apr 2024
absd
 
Tuesday 16 Apr 2024
absd
 
Sunday 14 Apr 2024
absd
 
Saturday 13 Apr 2024
ΑΒCD
 
Friday 12 Apr 2024
ΑΒCD
 
Wednesday 10 Apr 2024
ABCD
Με μεγάλη επιτυχία συνεχίζεται το πρόγραμμα της Διπλής Σταδιοδρομίας (Dual Career Program) από την επιτροπή αθλητών της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής με Πρόεδρο της Επιτροπής αθλητών την κα Βούλα Κοζομπόλη ΟLY και μέλη εκλεκτούς αθλητές Olympians. Το Πρόγραμμα διπλής σταδιοδρομίας έχει...
Saturday 06 Apr 2024
absd
 
Wednesday 03 Apr 2024
absd
 
Monday 01 Apr 2024
absd
 
Found 1359 results. Page 1 of 68
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport