Τα παντα για τον αθλητισμο και όχι μόνο.....
Πρόσφατα Νέα
Items list
Monday 22 Jul 2024
Η αντίστροφη μέτρηση για την Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων έχει ξεκινήσει, καθώς λιγότερο από μια εβδομάδα απομένει για τη μεγαλύτερη γιορτή του αθλητισμού. Όλοι οι αθλητές βρίσκονται στο τελικό στάδιο προετοιμασίας τους και φορμάρονται προκειμένου να εμφανιστούν στο pick...
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Monday 22 Jul 2024
✈️Η Aegean ετοίμασε το αεροπλάνο της #TeamHellas 🇬🇷για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι με τα συνθήματα Πάμε Ελλάδα και Team Hellas.
Με αυτό πέταξε η Εθνική μπάσκετ🏀 για το Βελιγράδι για να δώσει φιλικό με τη Σερβία, με το ίδιο θα...
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Sunday 21 Jul 2024
Στο πλαίσιο του πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης εργαζομένων που διοργανώνει το Τμήμα Άθλησης, Πολιτισμού και Νέας Γενιάς του Δήμου Πατρέων και η Επιτροπή Πρωταθλήματος, ο μεγάλος τελικός του πρωταθλήματος θα διεξαχθεί στο κλειστό Γυμναστήριο ‘’Παν.Αλεξιώτισσας’’ στις 22/07/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 19:00,...
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Sunday 21 Jul 2024
.
Ο επικεφαλής Κώστας Σβόλης, η δημοτική μας ομάδα και σύσσωμη η παράταξη «Πάτρα Ενωμένη» εκφράζουμε τη βαθιά μας οδύνη για την απώλεια του Τάκη Θεοδωρακόπουλου, ενός πολύπειρου δημοσιογράφου, ενός δημοκρατικού ανθρώπου κι ενός δραστήριου συμπολίτη, ο οποίος παρακολουθούσε τις δράσεις...
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Friday 19 Jul 2024
Η Co2gether υποδέχθηκε τον Δήμο Θέρμου
Ενόψει της νέας συνεργασίας που ξεκινά η Co2gether με τον Δήμο Θέρμου, τη Δευτέρα 15/07/2024 πραγματοποιήθηκε συνάντηση γνωριμίας μεταξύ της Δημοτικής αρχής και μελών της Co2gether.
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε μέσα σε ευχάριστο κλίμα, όπου παρευρέθηκαν από...
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Friday 19 Jul 2024
Με νίκες ξεκίνησαν τα παιδιά της πόλης μας εκπροσωπώντας την Πάτρα στους Διεθνείς Παιδικούς Αγώνες Πόλεων 2024 που πραγματοποιούνται στην πόλη Λεόν του Μεξικό.
Η Στεφανία Παπαδάτου του Αθλητικού Συλλόγου Δόξας Πατρών κατέκτησε το Ασημένιο μετάλλιο στην κατηγορία της στο taekwondo.
Ο...
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)