Loading...

Τελευταία Νέα

Saturday 18 May 2024

Saturday 18 May 2024

Saturday 18 May 2024

εθνική ομάδα

Wednesday 15 May 2024
absd
Με ανακοίνωσή του, ο ποινικολόγος Αλέξης Κούγιας, έκανε γνωστό ότι παραιτείται από την αντιπροεδρία και τη θέση του νομικού συμβούλου της ΠΑΕ Ολυμπιακός. Ο Αλέξης Κούγιας με ανακοίνωσή του γνωστοποίησε ότι παραιτήθηκε από τη θέση του αντιπροέδρου της ΠΑΕ Ολυμπιακός, αλλά...
Wednesday 17 Apr 2024
absd
 
Tuesday 26 Mar 2024
absd
       
Sunday 24 Mar 2024
absd
 
Tuesday 19 Mar 2024
absd
     
Monday 18 Mar 2024
ΑΒCD
 
Saturday 09 Mar 2024
absd
   
Thursday 07 Mar 2024
absd
   
Thursday 25 Jan 2024
absd
   
Wednesday 24 Jan 2024
absd
     
Saturday 02 Dec 2023
absd
Γνωστοί έγιναν οι αντίπαλοι της Εθνικής στα τελικά του Euro 2024 εφόσον καταφέρει να προκριθεί στα τελικά της διοργάνωσης μέσω των μπαράζ του Μαρτίου. Η Εθνική μας έμαθε το μονοπάτι της στο Euro 2024. Αντίπαλοί της θα είναι η Τουρκία, η...
Thursday 23 Nov 2023
absd
Από την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι της Πέμπτης στη Νιόν προέκυψε ότι ο γηπεδούχος στο ματς που θα κρίνει το εισιτήριο της διοργάνωσης θα προκύψει από τον άλλο ημιτελικό. Σε περίπτωση λοιπόν που το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα επικρατήσει του Καζακστάν, θα...
Monday 20 Nov 2023
absd
Έτοιμη για Γαλλία η Ελλάδα. Την προετοιμασία της για τη μάχη με τους «τρικολόρ» στην αυλαία της προκριματικής φάσης του Euro 2024 ολοκλήρωσε η Εθνική. Η ομάδα του Γκουστάβο Πογέτ έκανε την τελευταία της προπόνηση πριν το ματς με εκείνη του...
Saturday 18 Nov 2023
absd
Ελλάδα – Γαλλία: Οι τέσσερις ποδοσφαιριστές που έμειναν εκτός Η Εθνική Ελλάδας προετοιμάζεται για το παιχνίδι της Τρίτης (21/11, 21:45) με τη Γαλλία στην Opap Arena για την τελευταία αγωνιστική των προκριματικών του Euro 2024. Τέσσερις ποδοσφαιριστές της Εθνικής Ελλάδας δεν θα...
Friday 17 Nov 2023
absd
 
Thursday 16 Nov 2023
absd
Σύμφωνα με την ενημέρωση της ΕΠΟ, έχουν μείνει ελάχιστα προς διάθεση εισιτήρια για την αναμέτρηση της Εθνικής ποδοσφαίρου κόντρα στην Γαλλία την (21/11, 21:45) για τα προκριματικά του Euro 2024. Το ματς της Εθνικής ποδοσφαίρου με τη Γαλλία πλησιάζει και η...
Monday 13 Nov 2023
absd
Θέση με επίσημο τρόπο για την υπόθεση του βοηθού του Πογέτ πήρε η ΕΠΟ. Ο τεχνικός του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος τόνισε ότι ο βοηθός του, Μαουρίσιο Ταρίκο, αποχώρησε, επειδή είναι οκτώ μήνες απλήρωτος. Αυτό που προέκυπτε από τα ρεπορτάζ είναι η...
Tuesday 07 Nov 2023
absd
Τον δράστη του περιστατικού που «σημάδεψε» το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός συνέλαβε η Αστυνομία. Όπως έκαναν γνωστό οι Αρχές, ταυτοποιήθηκε 21χρονος οπαδός για τη ρίψη της κροτίδας που οδήγησε στον τραυματισμό του Χουάνκαρ και είχε ως αποτέλεσμα τη διακοπή του ντέρμπι. Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει: «Ταυτοποιήθηκε,...
Tuesday 17 Oct 2023
absd
Η Εθνική ηττήθηκε 1-0 από την Ολλανδία στην «καυτή» OPAP Arena με πέναλτι στο 93’ και πλέον μόνο με θαύμα θα προκριθεί απευθείας στο Euro 2024. Έπιασε πέναλτι στο 28’ ο κέρβερος Βλαχοδήμος. Η Εθνική ηττήθηκε 1-0 από τους «οράνιε» στην...
Monday 11 Sep 2023
absd
Η Εθνική ήταν ορεξάτη και επικράτησε 5-0 του Γιβραλτάρ στην OPAP Arena για την 6η αγωνιστική των προκριματικών του Euro 2024. Δύο γκολ ο Μαυροπάνος (23', 83'), δύο ο Μασούρας (70, 90+1') και ένα ο Πέλκας (9'). Η ορεξάτη Εθνική επέστρεψε...
Found 179 results. Page 1 of 9
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport