Loading...

Τελευταία Νέα

Saturday 18 May 2024

Saturday 18 May 2024

Saturday 18 May 2024

No name

Friday 17 May 2024
ΑΒCD
Η Ελλάδα απέκτησε τον πρώτο διεθνώς πιστοποιημένο Έλληνα προπονητή στην επιτραπέζια αντισφαίριση. Είναι ο Δρ. Μιχαήλ Κατσικαδέλης, Σύμβουλος Εκπαίδευσης Φυσικής Αγωγής Αχαΐας και επιστημονικός σύμβουλος της Ε.Φ.Ο.Επ.Α., το όνομα του οποίου συμπεριλαμβάνεται στο πλήρες αρχείο της παγκόσμιας ομοσπονδίας του αθλήματος...
Monday 29 Apr 2024
ABCD
Το Γ ΄ΚΑΠΗ του δήμου Πατρέων επισκέφτηκε η Ε.Φ.Ο.Επ.Α. στην παγκόσμια ημέρα επιτραπέζιας αντισφαίρισης Κοντά στην τρίτη ηλικία ήρθε η Ε.Φ.Ο.Επ.Α.-Τοπική Επιτροπή Δυτικής Ελλάδας/Πελοποννήσου και της… σύστησε καλύτερα την επιτραπέζια αντισφαίριση προσφέροντας μία ξεχωριστή ψυχαγωγία. Με αφορμή τη Διεθνή Ημέρα Επιτραπέζιας...
Friday 19 Apr 2024
ΑΒCD
 
Wednesday 10 Apr 2024
ABCD
Στα πλαίσια της τελικής φάσης του πρωταθλήματος επιτραπέζιας αντισφαίρισης U13 και U11 στην Πάτρα , στις 12 έως 15 Απριλίου 2024 η τοπική επιτροπή Δυτ. Ελλάδος/Πελοποννήσου της Ε.Φ.Ο.Επ.Α., διοργανώνει Ημερίδα για γονείς, προπονητές και παράγοντες του αθλητισμού με ομιλητές τον...
Thursday 21 Mar 2024
ΑΒCD
 
Thursday 07 Mar 2024
absd
     
Thursday 08 Feb 2024
absd
   
Tuesday 30 Jan 2024
ΑBCD
   
Tuesday 09 Jan 2024
ΑBCD
     
Friday 22 Dec 2023
absd
Thursday 23 Nov 2023
absd
Με δυνατές και θεαματικές αναμετρήσεις, με αμείωτη διάθεση για καλούς αγώνες απ’ όλα τα παιδιά, με χρώματα, παλμό και εξαιρετική οργάνωση, όπως τα μετέφερε και η εικόνα μέσα από τις πολύωρες ζωντανές μεταδόσεις στο διαδίκτυο, ολοκληρώθηκε αργά το απόγευμα της...
Monday 20 Nov 2023
absd
Tην  μνήμη του «χρυσού» πρωταθλητή επιτραπέζιας αντισφαίρισης και κορυφαίου αθλητικού παράγοντα της Ελλάδας Χρήστου Χριστοδουλάτου τίμησε ο κόσμος του αθλητισμού, της δημοσιογραφίας και η ελληνική κοινωνία, το μεσημέρι της Κυριακής 19/11 στο Μέγαρο Μουσικής και στον ένα χρόνο από τον...
Friday 17 Nov 2023
absd
Ξεκινάει το πρωί του Σαββάτου το Πανελλήνιο Ανοιχτό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Επιτρ.Αντισφαίρισης που θα ολκληρωθεί α΄υριο  19 Νοεμβρίου 2023 στο Εθνικό Στάδιο στο Κουκούλι εις μνήμην του Γιάννη Ασημακόπουλου. Η διοργάνωση είναι αφιερωμένη στον επί σειρά ετών πρόεδρο της Τ.Ε. και μέλος του Δ.Σ....
Thursday 16 Nov 2023
absd
Η διοργάνωση είναι αφιερωμένη στον επί σειρά ετών πρόεδρο της Τ.Ε. και μέλος του Δ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Επ.Α. Γιάννη Ασημακόπουλο που απεβίωσε το 2010 . Ο κος Γιάννης , όπως τον μνημονεύουν όλοι στο χώρο της επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πιγκ-πογκ), ήταν ένας αξιόλογος...
Tuesday 14 Nov 2023
ΑBCD
 
Friday 10 Nov 2023
ΑBCD
   
Tuesday 07 Nov 2023
absd
Την Προσεχή Τετάρτη είναι η καταλυτική ημερομηνλία για την δήλωση συμμετοψχής στα ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΤΡΑ 2023-2024 Εις μνήμη «ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΠΑΤΡΑ 2023-2024 Εις μνήμη «ΙΩΑΝΝΗ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ» Νέων Ανδρών – Νέων Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων, Παμπαίδων –...
Tuesday 31 Oct 2023
absd
Μεγάλη ανταπόκριση συναντά από τον κόσμο της επιτραπέζιας αντισφαίρισης το κάλεσμα της Ε.Φ.Ο.Επ.Α. για συμμετοχή στο επιμορφωτικό πρόγραμμα για όλους National Athletes’ Orientated Program (NAOP), που εντάσσεται στο πλαίσιο της Ολυμπιακής Υποτροφίας. Οι εγγραφές είναι 80 έως τώρα, η σχετική προθεσμία...
Sunday 15 Oct 2023
ΑBCD
 
Wednesday 11 Oct 2023
ΑBCD
 
Found 71 results. Page 1 of 4
Page [1] [2] [3] [4] >
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport