Loading...

Τελευταία Νέα

Tuesday 23 Jul 2024

Monday 22 Jul 2024

Monday 22 Jul 2024

 

 

 

 

 

Τηλ.κέντρο:2610-461392 

email:askounis-security.gr

www.askounis.gr

ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΡΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
Monday 22 Jul 2024
ΑΒCD
Ο Παναθηναίκός και ο ΠΑΟΚ, έμαθαν την Δευτέρα  τους αντιπάλους τους στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League, εφόσον ο πρώτος περάσει το εμπόδιο της Μπότεφ Πλόβντιβ και ο δεύτερος αποκλειστεί από τη Μπόρατς Μπάνια Λούκα. ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ: Ο Παναθηναϊκός και ο ΠΑΟΚ,...
Monday 15 Jul 2024
absd
Η ποδοσφαιρική Ισπανία πανηγυρίζει την κατάκτηση του τέταρτου Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος στην ιστορία της χώρας με το 2-1 επί της Αγγλίας στον τελικό του Euro 2024 και παράλληλα γιορτάζει ένα ακόμη σπουδαίο επίτευγμα της ρόχα. Αυτό αφορά την επιθετική συγκομιδή των Ιβήρων,...
Friday 12 Jul 2024
absd
Η UEFA επισημοποίησε την Παρασκευή  (12/7) την κατάταξη των συλλόγων της, με βάση τον συντελεστή που πέτυχε κάθε ομάδα τις τελευταίες πέντε σεζόν. Όπως είναι γνωστό οι συντελεστές αυτοί επικεντρώνονται στα αποτελέσματα κάθε συλλόγου στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, χωρίς να λαμβάνονται υπόψη...
Sunday 07 Jul 2024
absd
Euro 2024: Τα ζευγάρια των ημιτελικών και το πρόγραμμα Η Ολλανδία νίκησε με ανατροπή την Τουρκία και συμπλήρωσε το παζλ των ημιτελικών του Euro 2024. Δείτε το πρόγραμμα μέχρι το φινάλε. Η Ολλανδία επικράτησε των Τούρκων με ένα αμτς με συγκλονιστικό φινάλε....
Friday 05 Jul 2024
absd
Επτάψυχη Ισπανία, ξέρανε στο 120’ τη Γερμανία και έφυγε για ημιτελικά! Η ομάδα του Ντε Λα Φουέντε παρότι γνώρισε την ψυχρολουσία με το γκολ του Βιρτς στο 89’, το οποίο έστειλε το ματς στην παράταση, δεν μάσησε και με τέρμα...
Friday 28 Jun 2024
absd
Το παζλ των ομάδων που προκρίθηκαν στη φάση των "16" στο Euro 2024 ολοκληρώθηκε την Τετάρτη (26/06). Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα, τις μέρες και τις ώρες των αγώνων. Η Γεωργία κι η Τουρκία ήταν οι δύο τελευταίες ομάδες που ολοκλήρωσαν την...
Wednesday 19 Jun 2024
absd
Παναθηναϊκός : Αντιμέτωπος με τον νικητή του ζευγαριού Μπότεφ - Μάριμπορ για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League Γνωστός έγινε ο αντίπαλος του Παναθηναϊκού για τον δεύτερο προκριματικό του Europa League με τους "πράσινους" να αντιμετωπίζουν τον νικητή του ζευγαριού...
Sunday 16 Jun 2024
absd
euro_2024_  είναι η χαρά του των φίλων του αθλητισμού (Euro, Ολυμπιακοί Αγώνες) κι η αρχή γίνεται με το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου που φιλοξενείται για δεύτερη φορά στην ιστορία του θεσμού στη Γερμανία. Από σήμερα έως και τις 14 Ιουλίου, οπότε και θα...
Sunday 02 Jun 2024
absd
Η Ρεάλ Μαδρίτης επιβεβαίωσε γιατί είναι η βασίλισσα του παγκοσμίου ποδοσφαίρου. Η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι επικράτησε με 2-0 της Ντόρτμουντ στον τελικό του Champions League και σήκωσε στον ουρανό του Γουέμπλεϊ το 15ο τρόπαιο της! Η Ρεάλ Μαδρίτης, αν και...
Tuesday 28 May 2024
absd
Το επιχειρησιακό σχέδιο της ΕΛΑΣ για την ομαλή διεξαγωγή του αυριανού τελικού του Conference League μεταξύ του Ολυμπιακού και της Φιορεντίνα στο AEK Arena, ανέλυσε ο γενικός αστυνομικός διευθυντής, υποστράτηγος Ιωάννης Σκούρας. Πιο αναλυτικά: Όπως όλοι γνωρίζουμε, αύριο θα λάβει χώρα ένα...
Monday 27 May 2024
absd
Ενόψει του μεγάλου τελικού του Europa Conference League. Published 2 hours ago on 27/05/2024,By Matchnews Δυο μέρες πριν τον μεγάλο τελικό του Europa Conference League η Φιορεντίνα έφτασε στην Αθήνα! Η ομάδα του Ιταλιάνο εδώ και λίγη ώρα βρίσκεται στην χώρα μας, όπως...
Sunday 14 Apr 2024
absd
 
Friday 15 Mar 2024
ΑΒCD
 
Monday 22 Jan 2024
absd
 
Monday 08 Jan 2024
absd
 
Wednesday 30 Aug 2023
ΑBCD
   
Sunday 20 Aug 2023
abcd
 
Friday 18 Aug 2023
ABCD
     
Wednesday 16 Aug 2023
ΑBCD
 
Tuesday 08 Aug 2023
abacs
         
Found 791 results. Page 1 of 40
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport