Loading...

 



agouridis 1

 

Ρήγα φεραίου 107

 

Τελευταία Νέα

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

Πόλο

Tuesday 21 May 2024
ABCD
Ο επικεφαλής Κώστας Σβόλης και σύσσωμη η παράταξη «Πάτρα Ενωμένη» εκφράζουν τα ειλικρινή τους συλλυπητήρια για την ξαφνική απώλεια του συμπολίτη-εμπόρου Ανδρέα Ρηγόπουλου, ο οποίος είχε χαράξει τη δική του ξεχωριστή και επιτυχημένη επιχειρηματική δραστηριότητα στην πόλη μας. Ας είναι...
Thursday 02 May 2024
absd
 
Monday 29 Apr 2024
ABCD
Ευχές  απο την διοίκηση του Ομίλου 
Thursday 25 Apr 2024
absd
 
Monday 22 Apr 2024
ABCD
Ο επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης του Δήμου Πατρέων Κώστας Σβόλης και όλα τα μέλη της δημοτικής παράταξης «Πάτρα Ενωμένη» εκφράζουν τα πιο θερμά τους συγχαρητήρια στη ΝΕΠ για την άνοδο της Ανδρικής ομάδας πόλο των «δελφινιών» στην Α1 Εθνική. Είναι αναμφίβολα...
Saturday 20 Apr 2024
absd
   
Wednesday 17 Apr 2024
absd
 
Monday 01 Apr 2024
absd
 
Saturday 17 Feb 2024
absd
 
Saturday 13 Jan 2024
absd
 
Wednesday 20 Dec 2023
ΑΒCD
   
Sunday 17 Dec 2023
ΑBCD
   
Thursday 30 Nov 2023
absd
Ο ΑΝΟ Γλυφάδας πέτυχε εύκολα τη νίκη που ήθελε, στην έδρα του, απέναντι στον ΝΟ Πατρών, με 12-8, για τη 13η αγωνιστική του Α' Ομίλου της Α1 πόλο Ανδρών και διατήρησε τις μαθηματικές ελπίδες για πλασάρισμα στην τετράδα της βαθμολογίας...
Tuesday 28 Nov 2023
absd
Με την 13η αγωνιστική συνεχίζεται αύριο (29/11) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Α’ ΟΜΙΛΟΣ *15.00 Δημοτικό Γουδή ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ Διαιτητές: Ανδρέας Μοίραλης, Γιώργος Αγγελίδης Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου Αλυτάρχης: Θέμης Χατζής *16.00 Εθνικό Χανίων ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Διαιτητές: Αιγέας Παντελής, Μανώλης Καζούλης Παρατηρητής:...
Saturday 25 Nov 2023
absd
Ο ΝΟΠ ηττήθηκε από τον πανίσχυρο και ευρωπαίο Ολυμπιακό με 19-5, για τη 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 Εθνικής πόλο των ανδρών για τον Α’ όμιλο. Με αυτό το τρίποντο οι παίκτες του Κόλιανιν έφθασαν τους 36 βαθμούς, διατήρησαν το...
Wednesday 08 Nov 2023
absd
Τεράστια νίκη, τη δεύτερή του στο πρωτάθλημα, και μάλιστα εκτός έδρας, πέτυχε ο ΝΟ Πατρών, που επιβλήθηκε με 9-6 επί του ΝΟ Χανίων στην Κρήτη, για την 8η αγωνιστική του Α' Ομίλου της Α1 πόλο Ανδρών. Σε ένα ματς κλειστό, η...
Sunday 05 Nov 2023
ΑBCD
   
Sunday 29 Oct 2023
absd
Ο Πέταρ Μιγιούσκοβιτς ήταν ο δήμιος από μηχανής θεός” και πετυχαίνοντας το νικητήριο γκολ στα 43 δευτερόλεπτα προν από τη λήξη του αγώνα, έδωσε στον ΑΝΟ Γλυφάδας την υπερπολύτιμη εκτός έδρας νίκη, με 8-7 επί του ΝΟ Πατρών, για την...
Sunday 22 Oct 2023
absd
Εύκολη δουλειά για τον Ολυμπιακό στην Πάτρα απ' όπου πέρασε σαν σίφουνας. Οι ερυθρόλευκοι νίκησαν εύκολα τον ΝΟ Πατρών, με 19-3, στην αχαϊκή πρωτεύουσα, για την 5η αγωνιστική του Α' Ομίλου της Α1 πόλο Ανδρών και συνέχισαν με το απόλυτο...
Saturday 21 Oct 2023
absd
Το Σάββατο 21/10 στις 15:30 η ομάδα υδατοσφαίρισης του ΝΟΠ θα αντιμετωπίσει των πρωταθλητή Ολυμπιακό στο κολυμβητήριο Α. Πεπανός για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος Α1 Εθνικής. Ο αγώνας θα διεξαχθεί χωρίς θεατές λόγω της νομοθεσίας περί πυροπροστασίας των αθλητικών εγκαταστάσεων. Παρακαλούμε...
Found 624 results. Page 1 of 32
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport